Kurzy modelů chování v roce 2022!

Na příští rok připravuji dva celoroční vzdělávací kurzy zaměřené na práci s čísly, v souvislosti s modely chování a technikami, které jsou s nimi propojené.

Jejich spuštění a realizaci plánuji na 2. polovinu roku. Ta první bude možná trochu divoká, než si nová, evoluční pravidla sednou a budou nám dávat smysl. 😉

Jeden z kurzů bude koncipován jako privátní, tedy pro ty, kteří chtějí porozumět vlastním modelům chování (takový vlastní návod) i vzorcům těch kolem sebe. Pro lepší komunikaci, soužití v laskavosti a porozumění. Pro lepší pocit ze spolubytí.

Druhý z kurzů bude naopak zaměřen na výcvik v této metodě a bude určený pro terapeuty, poradce a kouče. V tomto kurzu se půjde více do hloubky, bude více protknut praktickými workshopy a doplněný o pracovní skripta a certifikát.

Oba kurzy budou vedeny z praktických důvodů primárně v on-line prostředí formou „ke stažení“, abyste nebyli vázáni konkrétním časem, přesto budou obsahovat i fyzická setkání., při kterých budeme dovednosti ukotvovat a rozvíjet. 😊

V případě zájmu se můžete informovat či již své místo předrezervovat přes e-mail: eliska.lukonchik@gmail.com