Moderní babička (nebo i dědeček…)

Mezigenerační komunikace byla pro každou generaci tak trošku výzvou. Pakliže se podíváme do historie, najdeme v ní nemálo stížností na „mládež“. A je jedno, jak hluboko po čase zpět půjdeme…

V dnešní době je toto téma ještě daleko aktuálnější, protože za posledních sto (a obzvláště pak padesát) let se svět výrazně změnil. Více, jak za poslední tisíciletí. A světy našich prarodičů a dětí se ještě více odcizily. Neopustili jsme jen jednu generaci. Opustili jsme jedno tisíciletí.

Stali jsme se prarodiči, kteří poznali jeden svět se svými typickými prvky, ale naše vnoučata narodila do nového světa, kde kromě základních lidských ctností téměř nic v původní podobě neplatí. Naše vlastní děti se staly rodiči, kteří jsou překladateli mezi generacemi. A ani pro nás a ani pro ně to není jednoduché a pokud spolu ještě navíc „bojujeme“ o pravdu, není nám v tom dobře nikomu.

Přesto všechno je jen na nás, jestli budeme lpět na pravidlech „našeho“ dřívějšího světa nebo budeme ochotni se pustit „starého, známého“ a vydat se do vod nepoznaných. Právě skrze životy našich vnoučat…

» Chcete hledat a najít cestu propojení?

» Cestu přijetí a lásky?

» Cestu společného jazyka?

Pak Vám budu ráda průvodkyní na této cestě zvědomění a porozumění. ♥

Co vám mohu tedy nabídnout?

Kromě webinářů a seminářů (nadcházející akce naleznete dole na stránce) nabízím i individuální sezení, při kterém se podíváme na nastavená pravidla ve vašem rodinném systému přesvědčení a probereme možnosti, jak to změnit ku prospěchu všech a ideálně i v souladu se všemi.

Kdy  a za jakých situací je tedy smysluplné se sejít a konzultačně probrat situace a témata, která byste chtěl/a uchopit jinak?

  • Když dcera/syn/snacha/zeť vychovávají mé vnouče jinak než bych chtěl/a a nejsem s tím v souladu
  • Když mám pocit, že neumím se svým vnoučetem navázat hlubší vztah
  • Když nerozumím dnešnímu světu a brání mně to komunikovat s mým vnoučetem otevřeně a bez předsudků
  • Když mám pocit, že z mého vnoučete nebude dobrý člověk a chci ho „zachránit“
  • Když jsou vztahy tak napnuté, že mně rodiče vnoučete brání v kontaktu

Spojit se se mnou můžete skrze email nebo telefonní číslo uvedené v kontaktech. Případně přes sociální sítě jako je Facebook nebo Instagram.


NADCHÁZEJÍCÍ AKCE:

6. 3. 2023 v 18:00 – Online webinář s názvem: Proč to, proboha, chtějí dělat jinak? 

Webinář pro moderní babičky a dědečky, zaměřený na mezigenerační komunikaci ve vzájemném respektu, mezigenerační vztahy, výchovné modely chování jejich dětí směrem k vnoučatům a nastavování si hranic. * Tento webinář vám pomůže porozumět důvodům, proč to vaši mladí chtějí s výchovou svých dětí dělat a uchopit jinak. * Proč jsi jinak nastavují hranice směrem k dětem, proč jim dovoluji více, než byste jim kdy dovolili vy a proč mají potřebu dělat věci úplně jinak. * Nemusí to totiž být nutně jenom ze vzdoru směrem k vám. Možná se dozvíte, že mají k tomu důvody, kterým budete nakonec i lépe rozumět.

Cena 250,- Kč.

Poznámka: není potřeba si cokoliv instalovat, stačí kliknout na uvedený odkaz, který vám bude po zaplacení zaslán. Třeba na počítači, telefonu nebo tabletu. Přesný návod, o který se můžete v důvěře opřít, naleznete zde na webových stránkách. Tento průvodce vám také pomůže s platbou pomoci tzv. QR kódu. K tomu vám stačí pouze váš chytrý telefon.

Opravdu není potřeba mít z organizace kolem online webináře jakékoliv obavy. Slibuji!

***

A kdyby cokoliv, tak se prostě zeptáte… 


Registrace na webinář PROČ TO, PROBOHA, CHTĚJÍ DĚLAT JINAK? 6.3.2023
Pomocí tohoto formuláře se můžete registrovat na webinář. Po odeslání registračního formuláře a zaplacení kurzovného obdržíte do své e-mailové schránky přístupový odkaz na Google Meet. Není tedy třeba cokoliv registrovat či instalovat. Platbu lze provést skrze níže uvedený QR kód nebo dle podkladů v emailu. Kapacita on-line semináře je 50 účastníků. Budu se těšit, Eliška
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Jak jste se o webináři dozvěděli?
Vaše odpověď mně pomůže více zacílit svoje publikování, aby informace pomáhaly co nejširšímu okruhu uživatelů, které by toto téma mohlo zajímat a podpořit. Děkuji.


Přihlaste se k odběru newsletteru! Neunikne vám pak žádný článek!