O mně

Jmenuji se Eliška Lukonchik a mnozí mě možná znáte pod jménem Eliška Pavelková, které jsem kdysi dříve nesla.

Jsem kinezioložka a terapeutka, která se praxí, zkušenostmi i osobním posunem vydala také na cestu průvodkyně na cestě zvědomění, která nabízí klientům a klientkám porozumění souvislostem, objevení podprahových propojení a uvědomění si vlastních kvalit i talentů, a z nich vyplývající nové volby.

Jsem také organizátorkou mnoha akcí a programů, ať už dlouhodobých tzv. sebeintegračních programů jako je tanečně emocionální akademie osobního rozvoje a harmonizace, programy pro náctileté a jejich rodiče, ale také jednotlivých kurzů, seminářů, webinářů, besed a workshopů.

Také se aktivně zapojuji do témat svobodného vzdělávání, ať už v podobě konzultací při problémech souvisejícími se vzděláním nebo s duševním zdravím, s tímto procesem souvisejícím. Jsem mentorkou svobodné školy Živé učení Pálava a spoluzakladatelka brněnské svobodné školy Sdružená škola Brno, z.ú., která 8 let vytvářela bezpečný prostor pro děti a jejich rodiče hledající ve vzdělávání radost, svobodu a mající odvahu vykročit mimo systém. Tyto zkušenosti jsem dlouhé roky sbírala v oblasti svobodného a individuálního vzdělávání, proto poskytuji také konzultace rodičům „utrápených“ dětí předškolního a školního věku, kteří hledají láskyplnější cestu k nabytí znalostí, než je jim systémem předkládána. Nebo hledají rovnováhu mezi systémem a spokojeností vlastního dítěte. 

Další moji profesní láskou je práce v tématech mezigenerační komunikace a férové výchovy, která vyplývá ze vzájemného respektu i úcty, a také nastavování hranic, které jsou srozumitelné a realistické. V konečném důsledku i prospěšné pro všechny zúčastněné. „Férová výchova“ neopomíjí ani potřeby dítěte, ani rodičů, naopak nabízí laskavý prostor pro otevřenou komunikaci v důvěře i bezpečí, stejně jako prostor pro přijetí emocionálního vyjádření, bez hodnocení a soudů.

Jsem také konzultantkou v oblasti aromaterapie a zdravého stravování, vycházejícího z našich genetických předpokladů a moudrosti našich předků i matky Přírody.

Věnuji se všem těmto směrům, protože pouze rovnováha mentální, emocionální a fyzické úrovně je cestou k naplnění spokojenosti a plného dosycení životem.

Mým krásným posláním je proto nabízet všem klientkám a klientům světlo na jejich cestě, aby sami objevili, kam a kudy vede právě ta jejich jedinečná životní cestička.

JSEM VAŠE PRŮVODKYNĚ NA CESTĚ ZVĚDOMĚNÍ…

Nejen skrze techniky kineziologie (One Brain), ale i skrze vnímání našich modelů chování, které jsou napojeny na naše data narození, spolu můžeme nakouknout pod pokličku tíživých témat. Pomocí nových vhledů, emocionálního uvolnění a především nových voleb, můžeme změnit směr, kterým si už dále nepřejete kráčet na směr plný pozitivního očekávání, radosti a lehkosti.