O mně

Jmenuji se Eliška Lukonchik a mnozí mě možná znáte pod jménem Eliška Pavelková, které jsem dříve nesla. Jsem kinezioložka, která se praxí, zkušenostmi i osobním posunem vydala také na cestu průvodkyně na cestě zvědomění, která nabízí klientům a klientkám porozumění souvislostem, objevení podprahových propojení a zvědomění vlastních kvalit a talentů a z nich vyplývající nové volby. Jsem také organizátorkou mnoha akcí, ať už dlouhodobých sebeintegračních programů jako je tanečně emocionální akademie osobního rozvoje a harmonizace, programy pro náctileté a jejich rodiče, ale také jednotlivých kurzů, seminářů, webinářů. Také se aktivně zapojuji do témat svobodného vzdělávání, ať už v podobě konzultací při problémech souvisejícími se vzděláním nebo s psychosomatickými projevy s tímto procesem souvisejícími. Jsem mentorkou svobodné školy Živé učení Pálava a spoluzakladatelka brněnské svobodné školy Sdružená škola Brno, z.ú., která 8 let vytvářela bezpečný prostor pro děti a jejich rodiče hledající ve vzdělávání radost, svobodu a mající odvahu vykročit mimo systém.

Mým krásným posláním je nabízet všem svým klientkám a klientům své světlo na jejich cestě, aby sami objevili, kam a kudy vede právě ta jejich jedinečná životní cestička.

JSEM VAŠE PRŮVODKYNĚ NA CESTĚ ZVĚDOMĚNÍ…

Nejen skrze techniky kineziologie (One Brain), ale i skrze vnímání našich modelů chování, které jsou napojeny na naše data narození, spolu můžeme nakouknout pod pokličku tíživých témat. Pomocí nových vhledů, emocionálního uvolnění a především nových voleb, můžeme změnit směr, kterým si už dále nepřejete kráčet.

Své další zkušenosti jsem rovněž nasbírala v oblasti svobodného a individuálního vzdělávání. Poskytuji konzultace rodičům „utrápených“ dětí předškolního a školního věku, kteří hledají láskyplnější cestu k nabytí znalostí, než je jim systémem předkládána. Jsem propagátorkou „férové výchovy“, tedy takové, kde nejsou opomíjeny ani potřeby dítěte, ale ani rodičů, kde je prostor pro otevřenou komunikaci v důvěře, stejně jako prostor pro přijetí emocionálního vyjádření. Jsem také konzultantkou v oblasti aromaterapie a zdravého stravování, vycházejícího z našich genetických předpokladů a moudrosti našich předků i matky Přírody.