O mně

Jmenuji se Eliška Lukonchik a mnozí mě možná znáte pod jménem Eliška Pavelková, které jsem dříve nesla. Jsem kinezioložka a spoluzakladatelka brněnské svobodné školy Sdružená škola Brno, z.ú.. Mým krásným posláním je nabízet svým klientkám a klientům své světlo na jejich cestě, aby sami objevili, kam a kudy vede právě ta jejich jedinečná životní cestička.

JSEM VAŠE PRŮVODKYNĚ NA CESTĚ ZVĚDOMĚNÍ…

Nejen skrze techniky kineziologie (One Brain), ale i skrze vnímání našich modelů chování, které jsou napojeny na naše data narození, spolu můžeme nakouknout pod pokličku tíživých témat. Pomocí nových vhledů, emocionálního uvolnění a především nových voleb, můžeme změnit směr, kterým si už dále nepřejete kráčet.

Své další zkušenosti jsem rovněž nasbírala v oblasti svobodného a individuálního vzdělávání. Poskytuji konzultace rodičům „utrápených“ dětí předškolního a školního věku, kteří hledají láskyplnější cestu k nabytí znalostí, než je jim systémem předkládána. Jsem propagátorkou „férové výchovy“, tedy takové, kde nejsou opomíjeny ani potřeby dítěte, ale ani rodičů, kde je prostor pro otevřenou komunikaci v důvěře, stejně jako prostor pro přijetí emocionálního vyjádření. Jsem také konzultantkou v oblasti aromaterapie a zdravého stravování, vycházejícího z našich genetických předpokladů a moudrosti našich předků i matky Přírody.