Upgradované děti


U zrodu tohoto projektu stála potřeba laskavě podpořit a inspirovat rodiče dnešních dětí, primárně ve věku teenagerů, které mají potřebu vyrůstat ve svobodě, ale jejichž svět je díky obrovskému technologickému posunu pro jejich rodiče často prostorem neznámým. Proto je velmi těžké nastavení hranic, které všichni potřebují, a bez nichž nelze fungovat v oboustranně respektujícím vztahu a komunikaci. 

Za touto aktivitou stojí spolek UPGRADOVANÉ DĚTI, z.s., který jsem společně založila se svým mužem a také blízkou a velmi fundovanou kamarádkou Gabčou Ježkovou, zakladatelkou inovativní základní školy a gymnázia v Brně Ježek bez klece.

TAK SE POJĎME TAKÉ UPGRADOVAT, MILÍ RODIČE!


On-line poradna
BEZPLATNÁ PORADNA PRO RODIČE

Pokud máte nějaké starosti, obavy či pochybnosti nebo potřebujete jen podpořit či inspirovat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám nabídneme jiný vhled, jiný úhel pohledu a možná trošku posvítíme na celou situaci.


Snažíme se vytvořit nový, bezpečný a jedinečný prostor pro nové informace, sdílení a především dotazy, které rodiče teenagerů napadají. 

ŽÁDNÝ DOTAZ NENÍ ŠPATNÝ!


KONFERENCE, SEMINÁŘE A WEBINÁŘE NA RŮZNÁ TÉMATA

Snažíme se rodiče sdružovat, inspirovat a podporovat. Díky společenským setkáváním v rámci konferencí se nám to daří. Člověk si přímo v realitě uvědomí, že v tom není sám a stejná témata řeší i ostatní rodiče. 


Pokud máte jakýkoliv dotaz či potřebu, neváhejte se ozvat… jsme tady pro vás! Eliška, Gabča a Andrej