Modely chování

Práce s modely chování vychází z data narození, které jsme dostali do vínku. Oproti numerologii se zde ale zaměřujeme na konkrétní vzory chování, které nás provází a zvědomujeme obě polarity, tedy protiklady každého modelu chování. Jsou odkrývány informace o tom, které kvality popíráme, ať už vědomě či podvědomě, a které využíváme bez vědomé volby, tedy s naučnými a převzatými vzorci… Výsledkem sezení, konzultace, písemného rozboru je „kuchařka“ našich modelů chování, na základě které se můžeme rozhodnout pro pozitivní změny v našich životech. Ať už vypadají pro jiné zvenku jakkoliv…

Kuchařka modelů chování

Pomyslnou „kuchařku“ modelů chování tvořím jako osobnostní či profesní písemný profil, zhruba na cca 7 stránkách velikosti A4. Je možné si nechat udělat rozbor pro sebe nebo pro kohokoliv jiného. Díky porozumění potřebám jiného se může výrazně zlepšit nejen vzájemná komunikace, ale celkově i vztah k danému člověku.

Výběr kandidátů

V profesní úrovni nám může pomoci poodkrýt přirozené modely chování daného kandidáta / kandidátky a vybrat tak člověka, který ve své přirozenosti nese kvality, které pro danou roli potřebujeme.

Cena písemného profilu činí 2.000,- Kč. Nejsem plátce DPH.

V případě zájmu se se mnou prosím spojte přes e-mail eliska.lukonchik@gmail.com.

2 thoughts on “Modely chování

  1. Dobrý den,
    velmi ráda bych si objednala rozbor z data narození pro mne.
    Děkuji za informace k platbě.
    Den narození 14.10.1976

    S pozdravem Petra Dvořáková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *