Regenerační pobyt pro ženy – NA CESTĚ IV.

Již čtvrtým rokem se koná regenerační pobyt pro všechny ženy, které jsou na cestě osobního poznávání, zvědomování, transformace a osobního rozvoje a potřebují na chvíli pro sebe pauzu.

Ač tento pobyt ctí všechny probíhající procesy změn, kterými v rámci nejen letošního roku procházíme, nabízí zpomalení a ve velké laskavosti vede účastnice k regeneraci, uvolnění a nadechnutí se. Toto se děje skrze mimořádnou energii přírody Bílých Karpat, wellness péči, ale také taneční dynamické meditace, vedené regenerační meditace, doplňkový program v podobě masáže a velkého prostoru pro sdílení a „aha momenty“, díky kterým lze propustit vše, co už dosloužilo.

Skupina žen je malá, pouze osm žen, aby byla zachována intimita a pocit bezpečí.

Pobyt probíhá na krásné wellness chatě Jana pod Mikulčiným vrchem, nedaleko Žítkové, v panenské přírodě Bílých Karpat. K dispozici je kromě pokojů hotelového typu také wellness zóna s dvěma saunami a bazénem.

Součástí pobytu je bohatá snídaně, ubytování, kompletní program. Nechejte se klidně inspirovat galerií z předchozích pobytů.

Cena pobytu je 7.900,- Kč.

Zálohu ve výši 3.000 Kč je nutné zaslat nejpozději do 31.7.2024. Pokud ale chcete mít jistotu, že na vás zbyde místo, doporučuji neotálet. Místa jsou omezená viz informace výše.

Pro registraci je nutné vyplnit tento formulář a především si přečíst storno podmínky.

Odesláním formuláře s nimi zcela vědomě souhlasíte.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno

Máte ještě nějaké dotazy? Něco je nejasného? Tak pište na eliska.lukonchik@gmail.com. Budu se těšit a nezapomeňte, že ŽÁDNÁ otázka není hloupá… 🥰