Cesta zvědomění, Férová výchova, Modely chování, Sebeintegrace, Upgradované děti

Nový cyklus besed s názvem NAŽIVO

Už dlouhou dobu hledám formát, skrze který by mohli mnozí najít laskavý, přátelský a bezpečný prostor pro nové informace, inspirace i podporu, aniž by se museli či chtěli objednávat na sezení v rámci terapie.

Pro ty, kteří si chtějí dané téma jen více zvědomit, a pak v klidu a ve svém tempu, vybaveni novými poznáními rozhodnout, co dál…

Ve spolupráci s kavárnou Piknik, která se nachází v Moravanech (kousíček za OC Futurum v Brně) se proto rozjíždí nový projekt – cyklus besed na různá témata.

Ta, ač se budou měnit, budou mít vždy něco společné. Kavárna bude uzavřena jen pro nás. Připravena bude nejen skvělá káva, vynikající vínko nebo naprosto luxusní dezerty a kanapky. Počet účastníků bude maximálně 20, pro pocit určité intimity. Můžete jen poslouchat nebo se i ptát nebo klidně i diskutovat. Vše je v pořádku a nikdo na vás nebude mít žádná očekávání.

Právě kvůli zaručené intimitě nebude beseda nahrávána, nebude tedy možné dokoupit záznam tak, jako u jiných webinářů či seminářů.

První beseda z tohoto cyklu nese název DUŠEVNÍ ZDRAVÍ DOSPÍVAJÍCÍCH a bude se tomuto tématu věnovat z mnoha úrovní. Jejím cílem je nabídnout vám lepší porozumění, inspirovat vás stran možností i vnést do vašich životů více klidu a lehkosti.

Beseda se koná 17.5. v 18:00 hodin (tak, aby byl čas pro pracující realizovatelný) a bude trvat dvě hodiny.

A čeho všeho se dotkneme?

V rámci duševního zdraví bude řeč nejen o panických atakách, depresích, sebepoškozování, sklonům k sebevraždám, rezignaci, závislostech, ale gendrových tématech jako je například sexuální orientace.

Informací bude mnoho, proto si nezapomeňte vzít s sebou blok a něco na psaní. O ostatní se postarám já. 😊

S ohledem na omezený počet míst, je nutné si předem zakoupit své místo, skrze tento registrační formulář.

Budu se tedy těšit s dvaceti z vás již brzy na viděnou a mějte krásné dny,

Eliška

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *